X

Kullanım Koşulları (Yasal Uyarı)


Kullanım Koşulları (Yasal Uyarı)

Bu internet sitesi, Rönesans Life Hotel tarafından geliştirilmiş olan ve site üzerinden rezervasyon almalarına imkân veren sunucu tarafından çalıştırılmaktadır.

Bu internet sitesi, otelimiz için geliştirilmiş bir platform olmakla birlikte otel işletmeci, konaklama hizmetlerini müşterilere sunmak, ve sunulan tekliflerin ve müsaitlik durumlarının tercihlerinize ve seyahat planınıza uygunluğunu kontrol edebilmenizi sağlamak amacıyla bu siteyi kullanmaktadır.

Bu internet sitesini çalıştıran Rönesans Life Hotel, hizmet sağlayıcı görevi görmektedir. Rönesans Life Hotel tarafından sunulan hizmet sayesinde çevrimiçi rezervasyon hizmetini uzaktan hizmet yöntemiyle sunabilir.

Rönesans Life Hotel'in otel misafirlerine sunduğu hizmet ve sorumlulukları, otelin sunduğu konaklama tekliflerine erişim izni vermekle sınırlandırılmıştır. Bu bağlamda, Rönesans Life Hotel’in otel misafirlerine sunmuş olduğu hizmet, kişisel bilgilerin, rezervasyon-ödeme ayrıntılarının müşteri tarafından sağlanması ve rezervasyon onayı aşamasına geçilmesiyle sonlanmış olur.

Tarafınız ve Otel Arasındaki Sözleşme
Rezervasyon yaptırmak istediğiniz oteli (otel bundan böyle “Rönesans Life Hotel” olarak anılacaktır.) seçmenizin ardından, kişisel bilgilerinizi ibraz etmek ve Rezervasyon Sürecini tamamlamak suretiyle otel ile doğrudan konaklama anlaşması akdedilecektir.

Misafirle ve otel arasında yapılan konaklama sözleşmesine, iptal koşulları da dâhil olmak üzere, otelin “Hüküm ve Koşullar”ı uygulanacaktır. Rönesans Life Hotel ile Müşteri arasında yapılan sözleşmelerin tarafı olmayıp herhangi bir yükümlülüğü de bulunmamaktadır.

Bu siteyi ve/veya Rönesans Life Hotel rezervasyon motorunu kullanmanız ya da Rönesans Life Hotel üzerinden rezervasyonu tamamlamanız ve/veya Rezervasyon sürecinin herhangi bir adımında bulunmanız; tarafınız ve Rönesans Life Hotel arasında sözleşme ilişkisi doğurmaz.

İptal ve Değişiklikler
Rezervasyon iptali ya da değişikliği işlemlerinde rezervasyon yaptığınız otelin iptal/değişik hükümleri uygulanır.

İnternet sitesindeki ücret bilgileri
Aksi belirtilmediği sürece bu internet sitesinde belirtilen konaklama ücretleri, otelin gecelik ve oda başına belirlediği ücretlerdir.

Üçüncü taraf bilgileri; Bu internet sitesine verilmiş olan linkler
Bu internet sitesi, www.ronesanslifehotel.com.tr ‘un doğrulamadığı veya kontrol etmediği ve doğruluğu Rönesans Life Hotel’in sorumluluğunda olmayan üçüncü taraf bilgileri içermektedir.

Buna bağlı olarak, Rönesans Life Hotel, otel tarafından internet sitesine eklenmiş ve sorumluğu tamamen otele ait olan otelin müsaitliği ve oda detayları gibi bilgiler ile sınırlı olmamak kaydıyla otel bilgilerini denetlemez ve doğrulamaz.

Rönesans Life Hotel; suç niteliğinde, pornografik, erotik, ırkçı ya da başkaca saldırgan içeriğe sahip internet sitelerine yüklenmediği müddetçe, bunlar haricindeki sitelere yüklenmiş olan linklerin www.ronesanslifehotel.com.tr‘a bildirilmesi koşuluyla bu siteye yönlendirilmesini kabul eder.

Yükümlülükler
Şüpheye mahal vermemek amacıyla; Rönesans Life Hotel ve otel müşterisi arasında bir sözleşme imzalanmadığını, Rönesans Life Hotel’in otel misafirine ait kişisel verileri otelin veri işleyicisi olarak işlediğini ve internet sitesinde yer alan; yalnızca oda müsaitliği gibi bilgiler ile sınırlı olmamak kaydıyla otelle ilgili başkaca bilgilerin ronesanslifehotel.com.tr tarafından denetlenmediği veya doğrulanmadığını beyan etmekle birlikte ronesanslifehotel.com.tr’nin bu internet sitesinde yer alan, oda müsaitliği gibi bilgiler ile sınırlı olmamak kaydıyla otel bilgilerinin doğruluğundan ve (ii) rezervasyon ayrıntıları, rezervasyon değişikliği ya da iptali gibi işlemlerle sınırlı olmamak üzere bu gibi verilerin aktarımında yaşanabilecek aksaklık ya da gecikmelerden sorumlu tutulamayacağını bildirir.

Uygulanacak Hukuk
Bu kullanım koşulları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olup Uyuşmazlık halinde Van Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.